EN DE

Ogłoszenia

V Kongres Rewitalizacji

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w V Kongresie Rewitalizacji pt. Systemy rewitalizacji w Polsce: blaski i cienie, który odbędzie się w dniach 3-4 grudnia 2018 r. w Lublinie. Zakres tematyczny V Kongresu Rewitalizacji obejmuje 4 główne sesje tematyczne:

Rewitalizacja w kurczących się miastach,

Odnowa centrum,

Mieszkalnictwo na obszarze rewitalizacji,

Rewitalizacja a odnowa wsi.

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 3 grudnia 2018 r., pod patronatem Prezydenta Miasta Lublin, odbędzie się dodatkowa sesja pt. Rewitalizacja a rozwój gospodarczy, na której przedstawione zostaną wybrane przykłady miast zakwalifikowanych do konkursu na opracowanie modelowych rozwiązań rewitalizacyjnych. Szczegóły znajdą Państwo w załączeniu.  
Przypominamy i zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w Kongresie w ramach przewidzianej sesji kalejdoskop oraz sesji posterowej. Zapraszamy również wszystkich studentów i absolwentów do wzięcia udziału w Konkursie na najlepszą pracę magisterską z zakresu rewitalizacji.
 

UWAGA !
Termin rejestracji na Kongres zostaje wydłużony !
Na zgłoszenia czekamy do 30 września 2018 r. !

Szczegółowe informacje na temat warunków uczestnictwa i terminów znajdują się w załączeniu. Jednocześnie wszystkie informacje organizacyjne dotyczące V Kongresu Rewitalizacji są na bieżąco zamieszczane i aktualizowane na stronie internetowej Kongresu: http://rewitalizacja.miasta.pl/
W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji i prosimy o kontakt mailowy (
rewitalizacjakongres@irm.krakow.pl) lub telefoniczny (12 634 23 46 wew. 41; 507 002 577).

Komitet Organizacyjny V Kongresu Rewitalizacji

 

« Powrót