EN DE

Ważne informacje

Konferencja naukowa pt. KIERUNKI ROZWOJU MAŁYCH MIAST I OBSZARÓW WIEJSKICH W KONTEKŚCIE KSZTAŁTOWANIA GOSPODARKI OKRĘŻNEJ

Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na konferencję naukową: KIERUNKI ROZWOJU MAŁYCH MIAST I OBSZARÓW WIEJSKICH W KONTEKŚCIE KSZTAŁTOWANIA GOSPODARKI OKRĘŻNEJ, która odbędzie się w dniu 10 października 2018 r. na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Otwarcie obrad nastąpi o godzinie 11.00 w Auli im. prof. Mieczysława Kotera (Plac Łódzki 5).

Wydarzenie jest realizowane w ramach cyklu Open Eyes Economy on Tour, którego zwieńczeniem jest Międzynarodowy Kongres Ekonomii Wartości: Open Eyes Economy Summit, odbywający się w dniach 20-21.11.2018 r. w Krakowie. Problematyka rozwoju małych miast i obszarów wiejskich prezentowana w kontekście gospodarki o obiegu zamkniętym to część bloku tematycznego Miasto-Idea, jednego z trzech filarów Open Eyes Economy. W konferencji uczestniczył będzie Pan prof. dr hab. Jerzy Hausnerprof. zw., pomysłodawca Kongresu Open Eyes Economy Summit.

Konferencja jest organizowana przy współpracy Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie oraz Wydziału Gospodarki i Administracji Publicznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Uzyskała honorowy patronat Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Rektora Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, a także wsparcie Polskiej Krajowej Sieci Miast Cittaslow.

Wstęp na konferencję jest wolny. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału poprzez zarejestrowanie się na stronie www.olsztyn.oees.pl do dnia 3.10.2018 r.

Aktualne informacje na temat konferencji znajdują się na stronie Wydziału Nauk Ekonomicznych UWM: http://www.uwm.edu.pl/wne/planowane-konferencje

« Powrót