EN DE

Ogłoszenia

Zaproszenie na Międzynarodową Konferencję pt. „Rola dziedzictwa kulturowego w rewitalizacji miast - Perspektywy Polski, Francji i krajów grupy Wyszehradzkiej

Stowarzyszenie Forum Rewitalizacji zaprasza na Międzynarodową Konferencję pt. '' Rola dziedzictwa kulturowego w rewitalizacji miast - Perspektywy Polski, Francji i krajów grupy Wyszehradzkiej. "

więcej

Zarządzanie Zrównoważonym Rozwojem Miast- Studium Podyplomowe 2017/2018

Międzynarodowe Centrum Kształcenia Politechniki Krakowskiej, INTBAU Polska, Fundacja Sendzimira, ICLEI, MILA oraz Stowarzyszenie Forum Rewitalizacji zapraszają na Studium Podyplomowe pt. "Zarządzanie Zrównoważonym Rozwojem Miast". Nabór na edycję 2017/2018, trwać będzie w dniach 14-28 sierpnia br. Serdecznie zapraszamy!!!

więcej

Konferencja Naukowa- Miejsce Pamięci-Definiowanie, Interpretacja, Ochrona- Warszawa,4-5 grudnia 2017

W dniach 4-5 grudnia br. odbędzie się Konferencja Naukowa pt. "Miejsce Pamięci-Definiowanie, Interpretacja, Ochrona" organizowana przez Polski Komitet Narodowy ICOMOS we współpracy z Zamkiem Królewskim w Warszawie, Muzeum Łazienki Królewskie oraz Komitetem Architektury i Urbanistyki PAN. Konferencja odbędzie się na Zamku Królewskim w Warszawie i będzie towarzyszyła tegorocznemu Zgromadzeniu Generalnemu PKN ICOMOS.

więcej

Konferencja- Organizowanie Współczesnej Przestrzeni Miejskiej- Warszawa, 24-25 listopada 2017

W dniach 24-25 listopada br. w Warszawie odbędzie sie ogólnopolska konferencja naukowa pt. "Organizowanie Współczesnej Przestrzeni Miejskiej". Konferencję organizują: Instytut Geografii Społeczno-Ekonomicznej i  Gospodarki Przestrzennej Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Muzeum Warszawy.

więcej

Metropolitalny Kongres Rewitalizacji pt. Od założeń polityki do społecznej zmiany. Rewitalizacja w działaniu- Gdańsk, 5-6 października 2017

W imieniu Instytutu Metropolitalnego, Obszaru Metropolitalnego Gdańsk-Gdynia-Sopot oraz Biura Rozwoju Gdańska zapraszamy na Metropolitalny Kongres Rewitalizacji pt. Od założeń polityki do społecznej zmiany. Rewitalizacja w działaniu. Kongres odbędzie się w Gdańsku w dniach 5-6 października br.

Udział w kongresie jest nieodpłatny. Zgłoszenia należy kierować mailowo na adres:konferencje@im.edu.pl

więcej

EGEA Annual Congress 2017- Szczyrk, 11-17 września 2017

11-17 września 2017 roku odbędzie się w Szczyrku konferencja w ramach obchodów 30-lecia organizacji EGEA. Forum Rewitalizacji objęło patronatem wydarzenie. Zapraszamy do uczestnictwa.

więcej

Warsztaty- Rola dziedzictwa kulturowego w rewitalizacji- Łódź, 5-7 lipca 2017

W Łodzi w dniach 5-7 lipca br. odbyły się warsztaty organizowane przez Ministerstwo Rozwoju oraz Instytut Rozwoju Miast we współpracy ze Stowarzyszeniem Forum Rewitalizacji, Narodowym Instytutem Dziedzictwa, Urzędem Miasta Łodzi oraz Miejskim Konserwatorem Zabytków w Żyrardowie.

Warsztaty skierowane były do przedstawicieli 20 miast, które otrzymały wsparcie w ramach konkursu dotacji „Modelowa Rewitalizacja Miast" oraz 3 miast realizujących projekty pilotażowe. Poniżej zamieszczamy linki do prezentacji z warsztatów:

Sesja 1, Sesja 2, Sesja 2 cz.2, Sesja 4, Sesja 5, Sesja 6, Sesja7, Sesja 7 cz.2

więcej
Strona 1 z 18  > >>