EN DE

Konferencje

Zapraszenie na Konferencję kończoncą projekt w ramach konkursu na Modelową Rewitalizację Miast - LUBLIN 2018

Forum rewitalizacji jest współorganizatorem konferencji kończącej projekt: „Rewitalizacja obszaru ul. Lubartowskiej i dawnego Podzamcza w Lublinie poprzez ożywienie gospodarcze obszaru za pomocą zintegrowanej poprawy zarządzania zasobem komunalnym, działań społecznych i poprawy stanu zabudowy zabytkowej – uzupełnienie Programu Rewitalizacji Lublina dla wskazanego obszaru” w ramach konkursu na Modelową Rewitalizację Miast.

 

więcej

DiverCITY – Wrocław, 10-12 września

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju wspólnie z norweskim Ministerstwem Samorządu Terytorialnego i Modernizacji zapraszają na konferencję DiverCITY, której celem jest wymiana wiedzy, doświadczeń i dobrych praktyk w zakresie polityki i ładu przestrzennego miast a także zacieśnienie współpracy pomiędzy przedstawicielami samorządów lokalnych w Polsce, Norwegii i Islandii.

więcej

ISOCARP- MIĘDZYNARODOWY KONGRES- 23-26 września

 

 Z okazji 50- lecia ISOCARP 23-26 września bieżącego roku w Gdyni odbędzie się International Planning Congress pt. "Urban Transformations- Cities and Water".

więcej

VIII Kongres Obywatelski

Jaka modernizacja Polski:
od budowy infrastruktury
do nowych postaw i zachowań?

VIII Kongres Obywatelski

26 października 2013 r.

więcej

KONFERENCJA W MRR

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego zorganizowało 13 czerwca 2013 konferencję pod tytułem: Krajowa Polityka Miejska - od Założeń do realizacji.
Link: http://www.mrr.gov.pl/aktualnosci/polityka_rozwoju/Strony/KrajowaPolitykaMiejskaodZalozendorealizacji_13062013.aspx

 

więcej

PROTOKÓŁ

PROTOKÓŁ Z WALNEGO ZEBRANIA CZŁONKÓW
STOWARZYSZENIA FORUM REWITALIZACJI
ZWOŁANEGO W WARSZAWIE 8 GRUDNIA 2012 R.
 

więcej

Walne Zebranie FR 2012

8 grudnia odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Forum Rewitalizacji. Miało miejsce w siedzibie Instytutu Geografii i Przestrzennego Zagospodarowania PAN w Warszawie. Zob. zdjęcia

więcej
Strona 1 z 2  > >>