EN DE

O barierach

SFR na II Kongresie Rewitalizacji Miast 2012

12-14.09.2012 r. w Krakowie odbył się II Kongres Rewitalizacji Miast, na którym Koleżanka Ewa Kipta, prezes Forum Rewitalizacji zaprezentowała referat pt. Bariery systemowe rewitalizacji. plik do pobrania

więcej

Wymiar miejski w polityce spójności 2014-2021 ...

WYMIAR MIEJSKI W POLITYCE SPÓJNOŚCI 2014-2021 Z PERSPEKTYWY RZĄDU RP - to tytuł prezentacji Ministerstwa Rozwoju Regionalnego przedstawionej 16 marca br. w Katowicach na konferencji pt. „Zarządzanie Miastem - „Miasto 2012″. Zapraszamy do zapoznania się z komentarzem do tej prezentacji, autorstwa dra Andreasa Billerta, członka Rady Programowej FR pt. "KOLEJNE PRZECHYTRZANIE UNII EUROPEJSKIEJ - UMYĆ SIĘ UNIJNYMI PIENIĘDZMI, ALE NIE ZMOCZYĆ SIĘ KARTĄ LIPSKĄ". Komentarz można pobrać w formie dokumentu PDF  lub przeczytać TUTAJ:
więcej

O barierach- zasady publikacji

Szanowne Koleżanki i Koledzy. BARIERY REWITALIZACJI - to nowy dział w którym zamierzamy zamieszczać przemyślenia naszych Członków i Partnerów na temat barier rozwoju naszych miast. Myślimy o formule otwartego katalogu systematycznie uzupełnianego o nowe pozycje i weryfikowanego w zakresie już opublikowanych informacji.

więcej