EN DE

Ważne informacje

Seminarium - Wałbrzych 2019

W dniach 25-26 marca 2019 r. w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu odbędzie się seminarium pn. „Opracowania planistyczne i konserwatorskie w procesie Rewitalizacji.

Gmina Wałbrzych wkroczyła w kolejny rok realizacji pilotażowego projektu rewitalizacji, dzięki któremu, podobnie jak w Bytomiu i Łodzi, udało się wypracować wiele ciekawych rozwiązań i modelowych dokumentów. Zgodnie z założeniami pilotażu, w dniach 25-26 marca 2019 r. w Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia w Wałbrzychu odbędzie się seminarium pn. „Opracowania planistyczne i konserwatorskie w procesie rewitalizacji”, które umożliwi  podzielenie się doświadczeniami, ale także wymianę wiedzy między różnymi środowiskami, w tym przede wszystkim pomiędzy samorządowcami, światem nauki i ekspertami.

Organizatorem seminarium jest biuro Rewitalizacji i Planowania Przestrzennego Urzędu Miejskiego w Wałbrzychu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych zagadnieniami związanymi z rewitalizacją w planowaniu przestrzennym do udziału w seminarium, w dniach 25-26 marca 2019 r. w Wałbrzychu. Zgłoszenia prosimy kierować za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego znajdującego się w zakładce REJESTRACJA.

Seminarium organizowane jest w ramach projektu pn. „Finansowe i planistyczne narzędzia w programowaniu i wdrażaniu Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Wałbrzycha” współfinansowanego ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014 – 2020 w ramach konkursu dotacji pn. „Koncepcja projektu pilotażowego w zakresie rewitalizacji dla miasta Wałbrzycha”. Wydarzenie objęte jest patronatem Narodowego Instytutu Dziedzictwa oraz Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.

 

Szczegółowe informacje i formularz rejestracyjny dostępne na stronie : https://seminarium.walbrzych.eu/

 

 

« Powrót