EN DE

Ważne informacje

ZAPROSZENIE NA CYKL SEMINARIÓW

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością przekazujemy wiadomość o organizowanej przez Ambasadę Francji w Polsce w partnerstwie z firmą Renault i Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) pierwszej edycji projektu „ECO-MIASTO”.

Ambasada zorganizuje cykl tematycznych seminariów towarzyszących projektowi, a mających na celu rozpowszechnianie dobrych praktyk w zakresie zrównoważonego rozwoju głównie w środowiskach polskich samorządów. Projekt zostanie podsumowany wręczeniem nagród dla najbardziej ekologicznych miast.
Pierwsze seminarium odbędzie się 24 maja 2013 roku w Warszawie i poruszy temat „ Efektywność energetyczna budynków użyteczności publicznej jako źródło oszczędności i tworzenia miejsc pracy”.
Wstęp na seminarium jest bezpłatny, dlatego chcielibyśmy zgłosić jak największą liczbę osób zainteresowanych. Jeżeli chcą Państwo uczestniczyć w seminariach prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres biura FR biuro@fr.org.pl  lub bezpośrednio na adres osoby odpowiedzialnej za organizację romain.su@diplomatie.gouv.pl . Zgłoszenia proszę przesyłać do końca bieżącego tygodnia.

« Powrót