EN DE

Ważne informacje

Zapraszenie na Konferencję kończoncą projekt w ramach konkursu na Modelową Rewitalizację Miast - LUBLIN 2018

Forum rewitalizacji jest współorganizatorem konferencji kończącej projekt: „Rewitalizacja obszaru ul. Lubartowskiej i dawnego Podzamcza w Lublinie poprzez ożywienie gospodarcze obszaru za pomocą zintegrowanej poprawy zarządzania zasobem komunalnym, działań społecznych i poprawy stanu zabudowy zabytkowej – uzupełnienie Programu Rewitalizacji Lublina dla wskazanego obszaru” w ramach konkursu na Modelową Rewitalizację Miast.

 

Stowarzyszenie Forum Rewitalizacji wspólnie z Urzędem Miasta Lublin serdecznie zaprasza na konferencję kończącą projekt: „Rewitalizacja obszaru ul. Lubartowskiej i dawnego Podzamcza w Lublinie poprzez ożywienie gospodarcze obszaru za pomocą zintegrowanej poprawy zarządzania zasobem komunalnym, działań społecznych i poprawy stanu zabudowy zabytkowej – uzupełnienie Programu Rewitalizacji Lublina dla wskazanego obszaru” w ramach konkursu na Modelową Rewitalizację Miast.

Odbędzie się ona w dniach 17-18 Grudnia w Trybunale Koronnym w Lublinie. Ramowy program konferencji załączony jest poniżej.

PROGRAM

Osoby chcące wziąć udział w  Konferencji proszone są o kontakt z biurem Forum Rewitalizacji na adres mailowy : biuro@fr.org.pl. Zgłoszenia na konferencję przyjmujemy do 7.12.2018 roku.

 

 

« Powrót